ЗОЛОТИЙ ФОНД ФАСТІВЩИНИ

Обсуждение различных проектов постановлений и другие планы на будущее

ЗОЛОТИЙ ФОНД ФАСТІВЩИНИ

Сообщение NEMO » 12 фев 2013, 17:33

..давно існує гарна традиція для видатних людей - увіковічування та створення певних відзнак!
..у Фастівськомиу рн. це книга, яку назвали "ЗОЛОТИЙ ФОНД ФАСТІВЩИНИ", і де є вже чимало імен з с.Борова.
..є певні вимоги до кандидатур, які плануються внестись на розгляд, тож ознайомитись попередньо варто..

Изображение
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: ЗОЛОТИЙ ФОНД ФАСТІВЩИНИ

Сообщение do_vostr » 13 фев 2013, 08:55

Думаю, що на сайт, в рубрику ЖЗЛ варто додати наших вчителів, про яких є багато чого хорошого сказати та низько вклонитися: Заслужений вчитель Александрова Марія Яківна; учитель-методист, спеціаліст вищої категорії Омарова Вікторія Герасимівна (перша вчителька Багряної Анни); Чередніченко Зоя Вікторівна (на жаль, я не знаю всіх її регалій та звань, але впевнена, що такая людина має їх багато). А також написати про Калініченка Вячеслава, який зараз (на жаль) в Польщі тренує збірну цієї країни по стрибках с шестом та має безліч спортивних заслуг, звань та регалій (вчила Славу, до речі, Зоя Вікторівна Чередніченко, яку він завжди тепло згадує).
Саме тих, кого включаємо в рубрику ЖЗЛ варто включити до Книги "Золотий Фонд Фастівщини".
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: ЗОЛОТИЙ ФОНД ФАСТІВЩИНИ

Сообщение NEMO » 13 фев 2013, 09:11

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: ЗОЛОТИЙ ФОНД ФАСТІВЩИНИ

Сообщение Kety » 13 фев 2013, 10:34

А я хотіла б запропонувати дізнатись більш детально про дуже цікаву та мужню людину, яка працювала вчителькою по вишивці з самого відкриття Борівської школи мистецтв. Знаю про неї небагато - за Україну пройшла Гулагами, заслужений, чи народний майстер мистецтв України та вчила всім технікам вишивки борівських учнів. Знайома особисто з багатьма нашими дисидентами. Нажаль не згадаю її прізвища, але можна уточнить у Сіверського С. Ф. та у її учнів.
І вносити в цей фонд дійсно заслужених людей, а не якихось наших депутаночок.
Аватар пользователя
Kety
 
Сообщений: 49
Зарегистрирован: 01 июн 2011, 12:07

Re: ЗОЛОТИЙ ФОНД ФАСТІВЩИНИ

Сообщение NEMO » 13 фев 2013, 11:35

Последний раз редактировалось NEMO 13 фев 2013, 12:39, всего редактировалось 1 раз.
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: ЗОЛОТИЙ ФОНД ФАСТІВЩИНИ

Сообщение do_vostr » 13 фев 2013, 12:02

Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: ЗОЛОТИЙ ФОНД ФАСТІВЩИНИ

Сообщение Kety » 13 фев 2013, 12:05

Дякую за інф. Чому ж її нема в списках видатних борівчан? Треба б доповнити...
Аватар пользователя
Kety
 
Сообщений: 49
Зарегистрирован: 01 июн 2011, 12:07

Re: ЗОЛОТИЙ ФОНД ФАСТІВЩИНИ

Сообщение do_vostr » 13 фев 2013, 12:33

Особливо ще варто відмітити наших видатних науковців з КОКДСу. Звичайно, я пересічна людина, особливих заслуг багатьох може не знати, але ось доля звела мене свого часу з Кравченком Владиславом Андрійовичем (здається він є селекціонером сорту томатів "Іскра", які й досі вважаються одним з найращих сортів як України так і зарубіжжя). http://uaan.gov.ua/content/kravchenko-v ... ndriyovich та родиною Жуків - Віталієм Юхимовичем та Ольгою Яківною, які й досі відвідують багато шкільних заходів в Боровій, де навчалися їхні діти та онучка! http://fastiv.in.ua/Peremoga/News/NewsP0801N5007.html
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02


Вернуться в Проекты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron