обговорення виділення земель..

Обсуждение различных проектов постановлений и другие планы на будущее

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение NEMO » 25 окт 2012, 08:04

..власне відповідь така: я не вповноважений давати відповіді, а те що кажу - моя особиста точка зору..
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение Бабенко Юрій » 25 окт 2012, 08:46

denim пише: ^Ну, скільки можна повторювати, ну, Ви людина освічена, я десятий раз на цьому сайті повторюю, що ситуація з грузинами, болгарами, поляками не така, як з КП. Грузини, болгари, поляки ОДНОСТАЙНО вирішили мати автокефальну церкву. В Україні одностайності в цьому питанні немає."
denim має свою точку зору, і має на це право. І, безумовно, я її поважаю, хоч і зовсім не завжди погоджуюся. Принаймні denim не отець Володимир, з ним можна вести діалог.
Не можу не погодитися з вище процитованим з того, що пише denim. Саме відсутність єдності серед українців перша і основна причина того, що ми не маємо єдиної помісної церкви. Шкода, що не так часто можна зустріти адекватних людей в МП, інакше, якщо питання і не було б вирішене швидко, то, принаймні градус протистояння значно знизився б. Ми можемо мати різні точки зору з тих чи інших питань, одначе не слід забувати, що ми християни.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение motttv » 25 окт 2012, 14:14

denim: Щодо відео, якщо хтось відмовився від його оприлюднення, це не етично мене когось вмовляти змінити точку зору. У людей можуть бути різні на це причини і це зовсім не означає, що вони приховують щось темне. Це їх приватна річ і приватні речі вони мають право не виставляти. Тим більше в Боровій багато людей знають один одного і не всі психологічно готові до "publicity", до завтрашніх дискусій з сусідами або на роботі. Кому цікаво, може приходити на засідання Ради. Якщо про це не інформують або не пускають - це до Ради.

Выбачте але приватна річ це у когось дома і про особисті речі.... А тут була справа в Селищній Раді, тобто такому місці де приймаються рішення для оприлюднення. Тим паче були громадські сбори по обговоренню виділення земельної ділянки. Різницю уявляєте?
motttv
 
Сообщений: 62
Зарегистрирован: 01 апр 2011, 11:39

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение denim » 25 окт 2012, 14:49

denim
 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 16 окт 2012, 07:55

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение NEMO » 25 окт 2012, 15:44

Последний раз редактировалось NEMO 25 окт 2012, 15:47, всего редактировалось 1 раз.
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение denim » 25 окт 2012, 15:46

Передивився викладене відео з громадських слухань, на якому також обговорювалось питання виділення землі. Не мог не звернути уваги на спіч "отця Юрія". Непоганий приклад "маніпуляції свідомістю".
1) виставлення УПЦ (МП) ініціатором конфлікту. Може воно так і здається, проте конфлікт розпочали ті, хто утворив розкол, ті хто захопив храм (чи в одноосібному порядку вирішив, що лише він там має право правити) і вигнав громаду МП на вулицю в 1992. Я розумію, це було давно, ще до "о.Юрія" і він в цьому не винний. Проте "конфлікт" почався ще тоді, і не МП його почала, він існував у "замороженому" стані, зрозуміло, що не маючи храму, МП рано чи піздно підніме це питання. "О.Юрій" повинний про це знати, чому перекрутив, якщо він порядна людина, невідомо.
2) Прикро, що "о.Юрій" закінчив екстерном, можливо якщо б уважніше вивчав богословя знав би про рукоположення єпіскопів та священиків і що рукополагати їх не можуть єпіскопи відлучені від Церкви. В РПЦЗ, аналогію з якою він проводить, мала священиків канонічно покладених. Чи покладений "о.Юрій" канонічно? Чи цим можна нехтувати з його точки зору або "філаретівського богословя". Чому тоді священиків КП не пускають на Афон? Патріарх Константинопільській не хоче з ними молитися? Якщо канонічне рукопокладення - це пусте, то я можу начепити рясу, йдіть до мене хреститися. Я ще раз підкреслюю "профанація" в богословії приведе до того, що люди розумні, інтелігентні, здатні до критичного мислення, в КП не будуть ходити, а бабцям можна, що завгодно вішати на вуха.
3) перевод питання на sensitive темы: лікарня, дітсадок, школа мистецтв. Виставлення, мов, МП хоче все забрати: ніде лікуватися, вчитися і т.д. Це, взагалі, софістичний прийом. Ми ж не людожери, мова йшла про приміщення, яке, як ми думали, звільняється. Зрозуміло, якщо воно потрібно для швидкої допомоги, для дит.садку - це пріорітет, треба шукати інші варіанти.
4) апеляція до політики, без коментарів, я вже замахався про це писати.
5) поржав над о.Василем, ніби це так просто відрізнити храм КП від УПЦ, сам від відрізнить в незнайомому місті?!
6) "їм давали землю на Білках" - у нас в громаді дуже багато людей пенсійного віку, як Ви увляєте вони будуть ходити за селище, у полі. Це не пошана, до людей, які не зрадили Церков, яка "окормлювала" їх та їх предків багато років.

Не знаю як Ви, но щось я був кращої думки про о.Юрія
Последний раз редактировалось denim 25 окт 2012, 15:54, всего редактировалось 1 раз.
denim
 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 16 окт 2012, 07:55

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение NEMO » 25 окт 2012, 15:51

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение denim » 25 окт 2012, 15:59

denim
 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 16 окт 2012, 07:55

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение NEMO » 25 окт 2012, 17:01

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение motttv » 25 окт 2012, 17:48

Вибачте НЕМО, але ж потрібно добавить хоть і не по темі стосовно о.Юрія........
Шановний denim, прийдіть хоть раз до церкви (нашої борівської), і подивіться на службу батюшки... Тим самим все зрозумієте і побачите і може відчуєте сердцем а не патріархатизмом.... Людина закінчила духовній заклад екстернум. Про що це каже? Вам не здається, коли з дитиною батьки займаються з самого народження наприклад математикою, і коли його, чи її приводять в перший клас і починають навчати 1+2=3 то це банально для неї і вона каже в 7 років "А в квадраті плюс В в квадраті дорівнює С в квадраті" То вчитель рекомендує батькам, щоб дитина де деградувала, перевести на клас вище, а вмоїй практиці було що і на ДВА КЛАСА ВИЩЕ переводили! То не здається Вам що інші ученики духовного закладу були нижче по вихованності, досвідченності та більшої любові до Бога? Може я і не правий, але в любові є закон Божий, а не в ідеології.
Ця людина яка з великим бажанням хотіла з самого дитинства досягнути істини віри в Бога... І він це зробив... і я це знаю, бо я це бачу, і чую, і відчуваю. І більшість людей які навіть один раз на рік, на Паску приходять до церкви теж відчувають.
І наскільки я знаю то в деяких випадках і Ви denim самі можете хрестить людину. І не потрібно навіть вдягати Вам рясу. Я в цьому не спеціаліст, можу і помилитись, думаю що знайдуться люди які мене в цьому або поправлять або заперечуть. Наприклад коли вмирає неосвячена людина і нема можливості "канонічного" втручання, то вже хрещена людина може охрестити іншу. Ось такі справи.
Вибачте за демагогію
motttv
 
Сообщений: 62
Зарегистрирован: 01 апр 2011, 11:39

Пред.След.

Вернуться в Проекты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

cron