який потрібен голова у Боровій?

Обсуждение различных проектов постановлений и другие планы на будущее

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение NEMO » 08 апр 2013, 06:59

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение NEMO » 08 апр 2013, 07:12

..моя особиста думка: я б хотів бачити головою дійсно достойну людину, гарного господаря, чесного перед виборцями, впевненного в власних силах, відкритого до громади, рішучого і досвідченного у керівництві - одним словом ГОЛОВА!

..а безвільна маріонетка, без досвіду, амбіціозне, пихате, "временщик", який буде "відробляти" свою посаду перед "спонсором" - це вже антипод мого вибору, тому я проти такого!
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение Vetal » 08 апр 2013, 16:27

Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение Бабенко Юрій » 08 апр 2013, 18:00

NEMO пише: "я б хотів бачити головою дійсно достойну людину, гарного господаря, чесного перед виборцями, впевненного в власних силах, відкритого до громади, рішучого і досвідченного у керівництві - одним словом ГОЛОВА!"
Може є конретні кандидатури? Такого і я підтримав би. Хоча не факт, що такому дадуть працювати.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение NEMO » 24 апр 2013, 09:56

..коли і хто повідомить про перелік кандидатів на пост голови селища?
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение do_vostr » 25 апр 2013, 06:37

[quote="NEMO"]..коли і хто повідомить про перелік кандидатів на пост голови селища?[/quoteМожливо на засіданні в п"ятницю? НА 26 квітня начебто на 15.00 в кінотеатрі заплановано захід?
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение NEMO » 01 май 2013, 20:09

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение ser.go » 07 май 2013, 20:09

Вибочі перегони ще не почались, але вже почались виборчі війни. На сесії був звинувачений сайт та форум про негативне ставлення до селища. Я SER.GO - Горкуценко Сергій Олександрович, для тих хто користується інтернетом рідко, зтведжую що дякую пану NEMO, за його активну громадську позицію, за його безкорисну роботу на користь селища, за його ангельське терпіння, та розуміння. Інформація може бути позитивною, якщо вона надана, або негативною, якщо її проігнорували. Майбутній голова повинен думати і надавати правдиву інформацію вчасно, або відстоювати своє бачення своїми діями. Ще раз дякую Андрію, що за свої гроші він терпить проблеми своїй голдові. Андрій нас більше, і рішення про відеозйомку було затверджене сесією.
ser.go
 
Сообщений: 66
Зарегистрирован: 23 мар 2011, 01:11

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение NEMO » 08 май 2013, 07:10

..з неофіційних та неперевіренних джерел отримана анонімна інформація про "секретні" списки майбутніх кандидатів, що можливо вже подали на розгляд повноважної комісії свої заяви, на посаду голови селища Борова. Фактично на мера, як це модно говорить, хоча слово іноземне і трохи незвичне..

1. Горкуценко
2. Левчук
3. Григорук
4. Бенюх
5. Франчук

..найближчим часом спробую отримати їхні передвиборчі програми, та можливо нададуть кортеньке інтерв"ю, для ознайомлення мешканців селища. Дарма, що лише на два роки обираємо, пролонгацію повноважень на наступних виборах завжди зробити встигнемо, якщо обранець того буде вартий...
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение lima » 08 май 2013, 09:28

1. Горкуценко Сергій Олександрович Голова постійної комісії селищної ради , 1971 року народження. Освіта вища, член Політичної партії "УДАР Віталія Кличка", ТОВ "СКВ", директор. Он же ser.go на форуме
Изображение
2.Левчук Костянтин Васильович, Освіта вища, позапартійний, ДПН Фастівського РВГУМНС, старший інспектор. на форуме levchuk
Изображение
3. Григорук Наталія Василівна,1958 р.н директор Борівської ЗОШ І-ІІІ ступеня. на сайте Партии регионов Фастовского р-н числиться как "депутати від Партії регіонів обрані по одномандатних мажоритаритарних виборчих округах"
Изображение
4. Бенюх Надія Євгенівна,голова громадської ради при сільській раді селища Борова. На последних выборах поддерживала Бойко Виктора. Если верить гуглу, то довольно активная женщина. как я понял, на форуме под ником loboda
Изображение
5. про последнего не нагуглил:(

Вся собранная информация лежит в открытом доступе, я ничего не взламывал и ничего не воровал.
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Пред.След.

Вернуться в Проекты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

cron