Звіт селищного голови

Обсуждение различных проектов постановлений и другие планы на будущее

Re: Звіт селищного голови

Сообщение Hmara » 23 июл 2012, 12:58

Це що? Нова листівка з запрошенням на збори? А чому така мала? Стовп ивисокий. Можна аркушів з 10ть .
А віз і далі там: Купи сміття, безладна забудова, наркоторгівці, латання дірок асфалту з року в рік та ніяких перспектив для розвитку дітей та молоді. Хочеш у спортивний або мистецький гурток. Будьласка їдь у Київ. Хочеш щоб в гаю було або нарічці чисто. Іди убирай та вивозь сміття. Хочеш щоб біля дому машини не літали як скажені. Заплати гроші щоб асфальту насипали гору. Хочеш щось зробити для селища. Візьми і зроби. Головне не займай депутатів. Бо клопоту буде більше
Последний раз редактировалось Hmara 23 июл 2012, 13:09, всего редактировалось 1 раз.
Hmara
 
Сообщений: 85
Зарегистрирован: 18 июн 2012, 14:41

Re: Звіт селищного голови

Сообщение NEMO » 23 июл 2012, 13:03

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: Звіт селищного голови

Сообщение NEMO » 23 июл 2012, 13:05

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: Звіт селищного голови

Сообщение Бабенко Юрій » 23 июл 2012, 18:43

А чи дружать наш голова і депутати з інтернетом? Чи може їм це непотрібно? Борівський форум, хай не ідеальна а всетаки можливість і для звіту і для звязку з громадськістю. Думаю, чимало борівчан могли б ознайомитись із їхньою діяльністю через інтернет, звичайно, якщо їм є чим похвалитися.
А ідея зборів, як на мене, непогана. Все залежить від активності Борівчан.
Я готовий по мірі можливостей допомогти з розповсюдженням запрошень, принаймні в районі мого проживання. Краще це зробити влітку, поки відпустка не закінчилась.

Та й взагалі, звітує ж наш голова перед кимось чи ні? Може запропонувати зробити цей звіт доступним для громадськості?
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Звіт селищного голови

Сообщение Hmara » 23 июл 2012, 21:03

Думаю що дружать. Просто на громаду часу не вистачає.
З поширенням листівок теж допоможу.
Потрібно зазделегіть все зробити. Борівчанам потрібно розкачатися та обговорить все на кухнях. Зібрати запитання та організовоно без гвалту та хаю задати запитання та отримати на них відповіді. Активність борівчан залежить від того як це все буде організовано. З бухти-барахти можна назбирати аж три персони. Послідовність та терпіння. Потрібен час та злагодженість дій. Люди повинні бути готовими до зборів.
Hmara
 
Сообщений: 85
Зарегистрирован: 18 июн 2012, 14:41

Re: Звіт селищного голови

Сообщение Бабенко Юрій » 23 июл 2012, 21:15

Мабуть про збори заздалегідь повинні знати і голова і депутати, щоб мати змогу хоча б підготуватися.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Звіт селищного голови

Сообщение NEMO » 24 июл 2012, 05:13

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Пред.

Вернуться в Проекты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

cron