Про захист чистоти нашої річки

Обсуждение различных проектов постановлений и другие планы на будущее

Про захист чистоти нашої річки

Сообщение Валентина » 27 июл 2016, 15:49

У нас найкращий ставок порівняно з сусідніми селами, але треба витрачати бензин, час і зусилля, щоб їздити до них тим, хто хоче поплавати.
Але не це саме страшне. А те, що не усі мешканці Борової знають про те, що в цей ставок зливають деякі громадяни-шкідники свої каналізаційні відходи: кал, мочу, стиральні порошки. І в цій каналізаційній багнюці, не знаючи про це, багато людей плавають і купають своїх дітей, а також рибалки ловлять і споживають таку рибу.
Хіба не повинні займатися цим питанням: селищна Рада, санепідстанція і міліція?
Чому не здається вода на аналізи і в разі виявлення в ній великої кількості кишкової палочки, яйців глистів і шкідливих хімічних речовин не вивішуються біля річки об'яви, що купатися в ній заборонено, а їсти рибу, виловлену в нашій річці шкідливо?
Чому взагалі владою ніколи не закладаються гроші у бюджет для регулярної перевірки водолазами труб біля берега.
Чому тільки один раз при попередній владі трактори витягували ті труби і їхніх власників штрафували?
Чому навесні і восени планово не ведуться такі перевірки і штрафи таких зловмисників постійно?
Хто має відповідати за здоров'я мешканців Борової?
Чому досі не відремонтована дамба, яка зразу зроблена неправильно і тому вода з річки не витікає і не оновлюється, а застійна і в ній розмножуються шкідливі бактерії, а часом вона взагалі зацвітає? В проточній воді такого б не було.
Чому не закладаються гроші в бюджет на ремонт дамби?
Чому жоден з пляжів біля річки не має чистого заходу, тобто ніхто ні разу не висипав по пару машин білого піску, щоб діти не бовталися в чорній грязюці?
Чому на пляжі з боку церкви взагалі скинули груду великих плит, через які люди не можуть нормально заходити в річку, чи виходити з неї, не пошкоджуючи періодично собі ноги чи хребти, або чекати, що хтось їх витягне за руки на берег?
Чому така неувага до здоров'я і можливості нормального відпочинку біля річки людей саме в нашому селищі?
Чому в ставку на Шклярисі є і білий пісочок на березі, и вода чиста, і навіть лавочка?
Що повинно трапитися - якась велика епідемія і смертність, чи ще щось, щоб почало нарешті якось вирішуватися це вічне питання - дуже важливе завжди і тепер, в жару, особливо?
Чи є надія у наших мешканців на приємний відпочинок біля нашої мальовничої річки без шкоди для здоров'я?
Валентина
 
Сообщений: 39
Зарегистрирован: 29 апр 2011, 23:15

Re: Про захист чистоти нашої річки

Сообщение Бабенко Юрій » 27 июл 2016, 19:16

Так, і це факт, маючи ставок у Борові, доводиться їздити з дітьми аж у Ярошівку, щоб покупатися.
Нам от перед виборами обіцяли басейн, що на сьогоднішній день не є реальним, то краще б навели порядок зі ставком, щоб у ньому можна було купатися і не ризикувати підчепити якусь заразу.
До речі, пропоную провести необхідні заходи по очищенню водойми за рахунок тих, хто скидає туди свої нечистоти.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Про захист чистоти нашої річки

Сообщение Валентина » 27 июл 2016, 20:59

Маю ще одну невтішну новину. Люди бачили як асинізатор встромив свій шланг у річку і щось туди спускав чи промивав. Це було неділі три потому біля мосту, де комбінатський ставок переходить біля гаю в наш центральний. І це все теж пливе на наші пляжі. Сьогодні вже вся річка покрилася нечистотами.
Неможливо в ній ні плавати, ні їсти з неї рибу... Але деякі люди не здогадуються і роблять те і інше. Батьки купають своїх маленьких діток в цих нечистотах ... Це просто жах!
А якби асинізаторів попереджали про великі штрафи, і таки штрафували б, якщо вони не приведуть доказів того, що не забруднюють ставок, може б вони такого не робили?
Якщо у деяких наших мешканців селища такий низький рівень культури і відповідальності, то хтось же має це контролювати і наказувати?
Валентина
 
Сообщений: 39
Зарегистрирован: 29 апр 2011, 23:15

Re: Про захист чистоти нашої річки

Сообщение Vetal » 28 июл 2016, 11:48

Тут писати про це немає сенсу. Я вже неодноразово зачіпав цю тему, але далі розмов діло не заходило. Актуальніше було б написати офіційне звернення в сільраду або звернутись до людини, яка має пряме ввдношення до ставку, а саме голова спілки рибалок Попов Ігор Ігорович (контакти мають бути на сайті). От тоді побачимо кому дійсно цікаве майбутнє селища, а хто тільки вміє гарно говорити.

Доречі, по Набережній (район вершини), помічена свіжа закопана труба.
Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Re: Про захист чистоти нашої річки

Сообщение Валентина » 28 июл 2016, 20:57

А Вы самі пробували, багаторазово впевнившись в неефективності підняття питань тут, написати офіційне звернення в сільраду або звернутись до голови спілки рибалок Попова? Щоб показати кому дійсно цікаве майбутнє селища, а хто тільки вміє гарно говорити. :)
А заодно продемонструвати в якості наявних доказів саме ту трубу? Це все ж таки краще, ніж передавати слова інших очевидців, які до справи не підшити...
Валентина
 
Сообщений: 39
Зарегистрирован: 29 апр 2011, 23:15


Вернуться в Проекты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1