Страница 1 из 1

на пам'ять..

СообщениеДобавлено: 23 май 2012, 19:59
NEMO
..за браком знань та історичних відомостей, ми втрачаєм власне минуле, того краю, де живемо...

..хтось знав про К.К.Ратніка, хтось ні, але на його будинку пам'ятну дошку було розміщено. Тепер вже є ознака..
.. хтось знає більше про наш край, і може надати ці відомості, для ознайомлення іншим..
..про Ханенків в с.Оленівка, про Руликівського в В.Мотовилівці, про інших видатних осіб минулого, що пов'язані з краєм..

..один з можливих найближчих планів вже є: вшанувати в с.Оленівка в меморіальній табличці родину Ханенків, а саме Варварі Николівни Ханенко (http://borova.org/?p=4423). Додатково запросити краєзнавців музеїв Фастівщини та Київа, можливо когось з Глухова (батьківщини Варвари), з адміністрації району та області, творчі колективи, тощо. Присвятити 160 річниці з дня народження, а відкриття організувати на день селища ( на Купалу), щоб доречно було. Захід поділити на три частини: офіційну - з промовами та привітаннями, історичну - опис подій та життя, загальну - виступ творчих колективів та можливе застілля. Такі плани..

..попередньо, з адміністраціями музеїв та селища, вже погоджено. Виготовлення табличок, згідно наданого тексту з музею Ханенків, в процесі розробки. Місце встановлення вже знайшли.

..які будуть пропозиції чи зауваження?

Re: на пам'ять..

СообщениеДобавлено: 23 май 2012, 20:02
NEMO
..можливо і важливо, додатково розмістити інфрмацію, про Кричевського Василя Григоровича (http://borova.org/?p=4503). Видатна фігура свого часу, талант, також вартий цієї шани..

Re: на пам'ять..

СообщениеДобавлено: 24 май 2012, 07:52
lima
Я всегда говорил, что земля круглая. Так сложилось, что я из Глухова, но про фамилию Ханенко слышу впервые. Могу посоветовать пригласить из Глухова Виктора Заику, он историк, сотрудник краеведческого музея и преподаватель ГДПУ. В Глухове, как мне известно, Терещенков не осталось, большая часть проживает во Франции, иногда приезжают на праздники. Но опять же, приехать ему нужно будет за свой счет?
http://82.207.74.6/gnpu/ вот сайт университета, может организаторам это поможет выйти на связь с ним.

Re: на пам'ять..

СообщениеДобавлено: 24 май 2012, 08:10
NEMO
lima писал(а):Я всегда говорил, что земля круглая. Так сложилось, что я из Глухова, но про фамилию Ханенко слышу впервые. Могу посоветовать пригласить из Глухова Виктора Заику, он историк, сотрудник краеведческого музея и преподаватель ГДПУ. В Глухове, как мне известно, Терещенков не осталось, большая часть проживает во Франции, иногда приезжают на праздники. Но опять же, приехать ему нужно будет за свой счет?
http://82.207.74.6/gnpu/ вот сайт университета, может организаторам это поможет выйти на связь с ним.


..цитата: "ВАРВАРІ НИКОЛІВНІ ХАНЕНКО, в дівоцтві Терещенко " - в Глухове эту фамилию должны помнить - Терещенко , а ее муж - Ханенко, собственно она его фамилию и взяла...
..о привлечении из-за границ кого-либо речи не идет, крайне локальное действо планируется и дебютное оно, но вот по Украине и ближайшим окрестностям - да, это важно!

..парк в с.Оленовка красив, хоть и зарос, и пруды каскадом красивы. Желательно восстановить память истории..

Re: на пам'ять..

СообщениеДобавлено: 24 май 2012, 10:56
lima
В Глухове ул. Терещенко одна из центральных. Я посоветовал пригласить Заику, а тут еще оказалось что он имеет небольшое отношение к Терещенкам "Дочка знаменитого мецената Николы Терещенко — крестная мать моей бабушки Надежды Ивановны." О какой дочке идет речь можно уточнить у него самого.
Интервью тут.
http://gazeta.ua/ru/articles/people-new ... eta/184788

Re: на пам'ять..

СообщениеДобавлено: 24 май 2012, 11:52
NEMO
lima писал(а):В Глухове ул. Терещенко одна из центральных. Я посоветовал пригласить Заику...


..разузнайте подробнее, и если все "да", то пригласите на событие 7.07.2012 в с.Оленовка...