Фантастична історія з претензією на притчу

Собственное творчество

Фантастична історія з претензією на притчу

Сообщение NEMO » 14 дек 2011, 20:34

Фантастична історія з претензією на притчу

Стисле пояснення:

дія відбувається на одній з планет Чумацького шляху де на одній з планет дві держави вступили в чергову фазу конфлікту.

Панівна та агресивна Мінотаврія (котра вважала всю галактику, або принаймні значну її частину своєю власністю, а себе центром Всесвіту) наразилася на спротив сусідньої, невеликої але волелюбної та бунтівної Окрайни яка не поділяла гегемонічних прагнень сусідів і не бажала бути сировинним придатком для зухвалих мінотаврійців. Потрібно згадати, що еліта мінотаврії вважала себе такою що несе світло для всесвіту, тому окрайняни називали еліту мінотаврійців «люциперіанами». Люциперіани мали в Окрайні своїх агентів яких ті ж таки окрайняни називали «кровосісами». Ці останні втерлися до керівництва Окрайною намагаючись підпорядкувати її люциперіанам.

Отож Мінотаврія в черговий раз заплутавшись в лабіринтах своїх політичних ходів та неправдивих заяв, вирішила за звичною для себе схемою - засобами психологічного тиску - натиснути на Окрайну, тобто піти напролом…

Шановні читачі просимо не прив’язувати описані нижче події до життя землян! Збіг є випадковістю! З мотивів безпеки імена фігурантів цих подій ми не називаємо, бо іншопланетяни-мінотаврійці дуже мстиві і немиролюбні тому можуть спепелити нашу планету Земля якщо дізнаються що про них недобре відгукнулись!

Тож до справи!


31 грудня … загально прийнятого в галактиці року по телевізору транслюють новини.

Випуск переривається для екстреного включення. В екрані телевізора з’являється огрядний батюшка що вхопився руками за якийсь вентиль. Вмикається прямий зв'язок зі столицею.

В екрані глядачі бачать патріарха. Він говорить довгу промову суть якої зводиться до наступного:

– ми покажемо вам як нас любити потрібно – яка закінчується словами: «в зв’язку з тим то і тим то ми припиняємо подачу благодаті в Окрайну …».

-Отець NN, - промовив суворо патріарх звертаючись до батюшки що тримав вентиль,- перекривайте вентиль благодатепровода!

Огрядний батюшка трохи потіючи, вправно закручує вентиль (схоже це йому частенько доводиться робити). Прилади для вимірювання благодаті – благодатометри - з боку Окрайни показують нульову позначку. Батюшка потирає руки і хитро посміхається (ану, що буде?), а патріарх із задоволеним виглядом обличчя, але зберігаючи серйозність продовжує спіч (такого роду люди вміють говорити, ще й як вміють! Він бо очолює мінотаврійський відділ пропаганди) сутність якого зводилась до наступного:

– в разі непокори ми підтягнемо стратегічні анафемометальні установки дальнього радіусу дії і вщент рознесемо трикляту, непокірну Окрайну.

Все це , звичайно, сказано так, що ці погрози не прозвучали відкрито (все було в цілому благовидно), проте думаючі люди все зрозуміли. Кінцівка проста - як не нам так нікому ця Окрайна нехай не дістанеться!

Справа зроблена. Випуск новин продовжується.

За дивним збігом обставин в цьому ж випуску новин знову пряме включення…!? (чи не занадто це для одного дня?!)

Глядачі в екрані телевізора бачать чолов’ягу котрий вхопився за вентиль крану, але вже не благодатепровода, а газопровода. Фігуранти інші, а об’єкт уваги як і в попередньому випадку – бунтівна Окрайна.

Пряме включення зі столиці Мінотаврії. Якийсь чоловічок – керівник високопосадовців (тих самих - люциперіан), говорить промову в якій знову таки за дивним збігом обставин звучать ті ж мотиви, що і в промові патріарха – ми покажемо вам як нас треба любити...!? Промова закінчується офіційними словами, щоправда мало пов’язаними з дійсним станом речей: «за те і те ми відключаємо для Окрайни газ. Померзнете на галактичному холоді - враз порозумнішаєте»,- закінчив промову чоловічок.

Чоловічок дає чолов’язі, що тримає в руках кран, команду - той крекчучи закручує вентиль газопроводу. Манометри з боку Окрайни показують нульову позначку. Справа зроблена.

Чоловічок із задоволеним виглядом обличчя, але зберігаючи серйозність, помахавши вказівним пальцем в бік глядачів каже: «тільки но спробуйте нас не послухати… - у нас всюди є вуха і очі…Як не послухаєте - то ми застосуємо наші стратегічні брудометальні установки дальнього радіусу дії… чи ще що серйозніше … ви ж нас знаєте!…».

Фігуранти йдуть зустрічати Новий рік і готуватися, як їм здається, до оборони і захисту благодаті і газу від тих хто на їхню думку позариться своїми брудними руками на їхній скарб (хоча деякі злі язики кажуть що вони колись купили, хоч і задешево, ці скарби, а тепер торгують ними втридорога).

Передноворічний настрій у окрайнян, зрозуміло, був зіпсований. Дехто з тих що сиділи перед екраном поринули у філософські роздуми, мовляв - «ніколи так не було, щоб ніяк не було» то й тепер якось буде.

Інші, т. зв. «кровосіси», що свій народ, щоб не скіглив від нестачі продуктів, відправляли на город садити пшеницю під лопату…, а самі в цей час живилися від газової труби мінотаврійців і не тільки від неї…, з тремтячими жижками вже готувались наперегони бігти цілувати підніжки там де треба….

Ще інші, яких здається було немало, цим заекранним жителям резонно нагадали: «і газ не ваш, і благодать не ваша – це дар Господній! Якщо на газ і треба труби й вентилі то на благодать вони навіщо…? Щось тут нашого брата дурять!...» Але телевізор вміє лише показувати і говорити, але не вміє ні чути, ні бачити. Тому, звичайно, генерали цієї інформаційно–благодате–газової війни, звичайно, нічого не почули. Та й навіщо? Для них війна – мать родна...

Якщо у вечірню пору при ясному небі ви побачите якісь спалахи в небі на Чумацькому шляху, не дивуйтеся – то вочевидь Мінотаврія застосувала таки свою стратегічну зброю - анафемо- та брудометальні установки дальнього радіусу дії проти бунтівної Окрайни.

Та не поспішайте грозити кулаком в бік зухвалої і агресивної Мінотаврії бо люциперіани мають на планеті Земля не тільки своїх агентів–кровосісів, вони мають у себе також міжгалактичні установки для анафемо- та брудометання і не тільки їх…
P.S.: сприймати з гумором
P.S.S.: будь-які співпадання з реальними персонажами випадкові
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: Фантастична історія з претензією на притчу

Сообщение Бабенко Юрій » 15 дек 2011, 20:07

Видно є якісь міжгалактичні закономірності виникнення таких ситуацій. А то все це на щось дуже схоже.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Фантастична історія з претензією на притчу

Сообщение motttv » 26 дек 2011, 17:39

ДУЖЕ СХОЖЕ!!!! :lol:
А нам все равно, а нам все равно, ............ :ugeek:
motttv
 
Сообщений: 62
Зарегистрирован: 01 апр 2011, 11:39

Re: Фантастична історія з претензією на притчу

Сообщение Бабенко Юрій » 27 дек 2011, 17:07

Пофігізм - це якось знайомо. Але войовничий пофігізм це щось нове.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Фантастична історія з претензією на притчу

Сообщение Levchuk » 27 дек 2011, 18:26

Інтєрєсно мнєніє о. Владіміра... ;)
Levchuk
 
Сообщений: 174
Зарегистрирован: 15 мар 2011, 18:17

Re: Фантастична історія з претензією на притчу

Сообщение Levchuk » 27 дек 2011, 18:30

Levchuk
 
Сообщений: 174
Зарегистрирован: 15 мар 2011, 18:17

Re: Фантастична історія з претензією на притчу

Сообщение motttv » 28 дек 2011, 07:16

Тому що нашу націю ніщо не бере, і не візьме ;) Ось тому і "а нам все равно"
motttv
 
Сообщений: 62
Зарегистрирован: 01 апр 2011, 11:39


Вернуться в Креатив

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron