Велопокатушки по субботам

различные течения и направления будут тут, пока не дорастут до уровня отдельной ветки

Велопокатушки по субботам

Сообщение S@mson » 16 фев 2014, 16:00

З 15 березня у Фастові щосуботи відбуватимуться велопокатушки для новачків.
Запрошуємо всіх бажаючих навчитися основам самостійного велотуризму!
Збір о 09:00 на стадіоні «Машинобудівник» у Фастові (600 м від залізничного вокзалу), старт о 10:00.
Катаємо Фастів, околиці, села фастівщини асфальтами і ґрунтами.
Приблизний кілометраж близько 35–45 км у повільному темпі.
Із собою завжди майте щось від дощу.
Запрошуємо фастівчан, киян та всіх, що мають бажання.
Організатори мають досвід проведення багатоденних автономних велопоходів Кримом, Карпатами, Кавказом та ін.
Вік учасників — необмежений, марка велосипеду — не має значення, досвід — навчимо, участь — безкоштовна! Чекаємо на вас і ваших друзів :).
S@mson
Site Admin

Re: Велопокатушки по субботам

Сообщение do_vostr » 16 фев 2014, 18:37

А не багато 35-45 км для новачків? Ми плануємо приєднатися також. Ми - це гурток туризму "Всюди Буду" при Фастівському РЕЕЦ. Але в нас діти на "велосипедах будь-якої марки!" ;-)) (вік дітей від 12 до 15 років).
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
do_vostr

Сообщение S@mson » 16 фев 2014, 19:07

do_vostr писал(а):А не багато 35-45 км для новачків? Ми плануємо приєднатися також. Ми - це гурток туризму "Всюди Буду" при Фастівському РЕЕЦ. Але в нас діти на "велосипедах будь-якої марки!" ;-)) (вік дітей від 12 до 15 років).

ну я же не сказал, что мы это осилим за 56 минут! Это на целый день.
Это прогулка, как надоело ехать, попа болит, мама я воды хочу/писать/какать/кушать/спать :) , как чего интересного увидели, так сразу и стали. Стоим, отдыхаем, писаем-какаем и т.д. Посмотрели, пофоткали, поехали дальше.

Но бутеров брать с избытком, на себя и "того парня" :) Так же не забываем фото-видео, если есть GPS. Под зад - подзадники (не май месяц)

Покатушка пройдет не зависимо от погоды, по сему брать дождевики, накидки, пончо и прочее.
Лучше иметь и не нуждаться, чем нуждаться и не иметь!
S@mson
Site Admin

Сообщение Veloincubator » 17 фев 2014, 02:01

do_vostr писал(а):А не багато 35-45 км для новачків? Ми плануємо приєднатися також. Ми - це гурток туризму "Всюди Буду" при Фастівському РЕЕЦ. Але в нас діти на "велосипедах будь-якої марки!" ;-)) (вік дітей від 12 до 15 років).

Якщо дітей зранку добряче погодувати, увечері вчасно лягти спати, у п’ятницю їх не дуже виснажувати, то витримають легко :).
Тим більше що швидкість у нас повільна, рельєф буде нескладним. Якщо хтось «загнеться» одразу після старту, він може повернутися з одним з організаторів, чи поїде з ним короткою дорогою. Якщо хтось «загнеться» лише в середені маршруту, то на такий випадок узяття на абордаж ніхто не скасовував, і нерідко це вже доводилося робити — ситуація цілком штатна.
Обов’язково потрібні накидки від дощу. Усі мають бути тепло одягненими (+перчатки). Якщо хтось одягнений недостатньо, одразу такого слід завернути додому, бо будуть відкриті місцевості, де вітер дуже сильний і холодний. У жодному випадку не брати хворих дітей, чи з підозрою на хворобу.
Термос із гарячим чаєм не завадить, вода потрібна в таких покатушках обов’язково, щонайменше для здоров’я суглобів.
Боятися цього маршруту не треба, його проїдуть усі. Маршрут саме для таких дітей і робився.
veloincubator.org — щосуботні покатушки Фастівщиною
Veloincubator

Сообщение lima » 17 фев 2014, 09:49

Вот наделаете таких роликов,а? Реально хочется всьо бросить и уехать.
lima

Сообщение NEMO » 17 фев 2014, 10:38

lima писал(а):..Вот наделаете таких роликов,а? .

..тема харошая, ролики позитивные, есть на что рАвнятся...

..может добавить к теме и фото-видео составляющую, как описание или творчество. Тогда и постерок можна подогнать-адаптировать тематический. Типа такой, из анимешки какой-то..

Изображение
NEMO
Site Admin

Сообщение S@mson » 17 фев 2014, 10:54

А я тебя просил, Андрюха, нарисую нам логотипчик, даже макет высылал
veloinkubator.JPG
:lol:
S@mson
Site Admin

Сообщение NEMO » 17 фев 2014, 11:17

S@mson писал(а):А я тебя просил, Андрюха, нарисую нам логотипчик, даже макет высылал
veloinkubator.JPG

лихое лого. Надо брать..
NEMO
Site Admin

Сообщение Serg » 11 мар 2014, 10:28

S@mson писал(а):А я тебя просил, Андрюха, нарисую нам логотипчик, даже макет высылал
veloinkubator.JPG

Очень странные сиськи , больше на апельсины смахивают . Но посыл верный))
Serg

Сообщение do_vostr » 12 мар 2014, 21:08

Veloincubator писал(а):

Боятися цього маршруту не треба, його проїдуть усі. Маршрут саме для таких дітей і робився.

Давайте уточнимо - це мова про 15 березня? Бо ми дітей орієнтуємо на "щосуботи" - конкретно на 22 березня. Буде?
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
do_vostr

След.

Вернуться в Тусовка